Pracowity weekend MYKANEWS

13 maja 2019 - Aktualności, GOKiS

Po pracowitym weekendzie wracamy do codzienności.

W sobotę w Mykanowie odbyło się uroczyste otwarcie nowego serwisu SCANII. Zarówno inwestor, jak i władze samorządowe są bardzo zadowolone z dotychczasowej współpracy i liczą, że podobnie będzie też w przyszłości. Na uroczystej gali otwarcia nie zabrakło ciepłych słów, wygłoszonych przez przedstawicieli obu stron. Historycznemu wydarzeniu przyglądała się bacznie kamera ekipy MYKANEWS.

W niedzielę w gościnnych progach Gminnego Ośrodka Kultury w Mykanowie pojawiła się ekipa teatru „Babiniec” z Koniecpola. Przygotowane przez nią przedstawienie obejrzała spora widownia, której spektakl przypadł do gustu. Ci, którym nie udało się tego dnia zawitać do GOKu, będą mieli okazję obejrzeć relację przygotowaną przez MYKANEWS.

Wspomniane wyżej filmiki pojawią się w sieci jeszcze w tym tygodniu, już dziś szukajcie natomiast przygotowanego przez nas newsa dotyczącego konkursu piosenki w „Klepaczówce”. Przedszkole z Wierzchowiska nie po raz pierwszy zaprosiło do siebie ekipę MYKANEWS, dzięki czemu mogliśmy zrelacjonować dla Was sympatyczną imprezę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *