Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego

Turniej organizowany jest od 1992r. początkowo o puchar Wojewody Częstochowskiego i Wójta gminy Mykanów, a od 1995r. o puchar Prezydenta Miasta Częstochowy, Starosty Częstochowskiego, Wójta Gminy Mykanów. Początki tego turnieju sięgają roku 1992, gdy organizowane były turnieje ogólnopolskie, które poprzez turnieje z udziałem par zagranicznych stały się międzynarodowe. Ukraina, Czechy, Słowacja, Białoruś, Rosja, Litwa, Mołdawia, Niemcy to kraje, których pary oraz sędziowie przybywają na turniej. Bardzo często są to mistrzowie i wicemistrzowie tych państw. Polskę reprezentuje kilkadziesiąt par z całego kraju. W każdym roku na parkiecie rywalizuje około 100 par w wieku od 9 do 30 lat. Turniej ten to jedna z większych imprez tanecznych województwa śląskiego, ciesząca się dużym powodzeniem wśród tancerzy w kraju i z zagranicy oraz licznie przybywających miłośników tańca.

Cele turnieju:

– popularyzacja tańca towarzyskiego
– taniec towarzyski jako forma wychowania, rekreacji i rozrywki dzieci i młodzieży oraz jego walory artystyczne
– prezentacja i konfrontacja osiągnięć artystycznych tancerzy polskich z zagranicznymi
– międzynarodowe spotkanie dzieci i młodzieży o wspólnych zainteresowaniach

Wyniki Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego

Rok: 2008 2007 2006 2005

XIII Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego 2008r.

Wyniki

5 kwietnia 2008r.

8 – 9, Kl.E, Kombinacja 6T
10 – 11, Kl.F, Kombinacja 6T
10 – 11, D, Kombinacja 6T
12 – 13, F, Kombinacja 6T
12 – 13, E, Kombinacja 8T
12 – 13, C, Standard
12 – 13, C, Latin
14 – 15, B, Standard
14 – 15, B, Latin
10 – 11, E, Kombinacja 6T
Pow. 15, S, Standard
Pow. 15, S, Latin

6 kwietnia 2008

12 – 13, D, Kombinacja 8T
14 – 15, E, Kombinacja 8T
14 – 15, D, Kombinacja 8T
14 – 15, C, Standard
14 – 15, C, Latin
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin

5 kwiecień 2008r.

8-9 Kl.E, Kombinacja 6T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
Krzaczkowski Adam, Krzaczkowska Anna
Iglewski Mateusz, Wiltowska Karolina
Węgrzyn Kamil, Strug Karolina
Siwy Piotr, Krawczyńska Magdalena
TAKT Włocławek
CIEŚLAK Jelenia Góra
CARMEN Kraków
ST MISTRAL Tarnowskie Gór
1
2
3
4

Pozostałe Wyniki

10-11 Kl.F, Kombinacja 6T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
Szmigielski Bartosz, Fijołek Agnieszka
Jamski Wojciech, Bilska Natalia
Zielonka Maciej, Szczypek Agata
Marczuk Kamil, Wieczorek Maria
Kulpiński Piotr, Domagalska Martyna
Wójcik Szymon, Jeziorska Karolina
Walaszczyk Andrzej, Kuzior Paulina
Kosiński Bartosz, Klimas Natalia
JABCZYŃSCY Wrocław
ST Dobrowolscy Częstochowa
ATHINA Oława
FIESTA Gliwice
ST Dobrowolscy Częstochowa
PIONIER Kłobuck
KROK Blachownia
KROK Blachownia
18
11
13
10
12
14
17
15

Pozostałe Wyniki

10-11, D, Kombinacja 6T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
Czaja Wojciech, Jadczak Natalia
Szczepaniak Mateusz, Borecka Izabela
Wiśniewski Patryk, Nowicka Roksana
Jagielski Bartek, Nabiałek Joanna
Mozgalik Michał, Pawlak Maja
Krasiński Szymon, Rudkowska Julita
Kurcoń Aleksander, Korona Daria
PIONIER Kłobuck
PIONIER Kłobuck
SMS TANGO Łódź
SZYK Częstochowa
IMPULS Chorzów
AKTAN Wrocław
GRACJA Krosno
20
21
26
22
23
24
25

Pozostałe Wyniki

12-13, F, Kombinacja 6T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7-8
7-8
9
10
11
12-14
12-14
12-14
Bedla Filip, Gleń Magdalena
Mazur Piotr, Pałgan Karolina
Franc Mateusz, Musiał Klaudia
Matusik Adam, Dzidzińska Beata
Karczewicz Adrian, Popczyk Kamila
Wołek Kamil, Szymczak Dominika
Orczykowski Norbert, Cichecka Justyna
Badowski Jakub, Combik Julia
Bociąga Dawid, Gaj Katarzyna
Smok Mateusz, Cierpiał Klaudia
Adamczewski Jędrzej, Dąbrowska Marta
Żółtaniecki Piotr, Nowak Ilona
Kanclerz Patryk, Kaptur Karolina
Skroński Łukasz, Denderska Paulina
IMPULS Starogard Gd.
CHA CHA Kielce
STYL Kłomnice
ZORBA Mykanów
ST Dobrowolscy Częstochowa
STYL Kłomnice
ESCUDO Kalisz
PIONIER Kłobuck
ST Dobrowolscy Częstochowa
KROK Blachownia
ESCUDO Kalisz
CENTRUM TT Żory
ZORBA Rędziny
ZORBA Rędziny
37
40
30
42
34
39
32
38
33
45
31
36
43
44

Pozostałe Wyniki

12-13, E, Kombinacja 8T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7-9
7-9
7-9
10
11
12
13-14
13-14
Skalik Bartosz, Adamczyk Aleksandra
Tarczyński Sławomir, Kazimierczak Paulina
Bednarski Maciej, Galewicz Agnieszka
Pierzchała Krzysztof, Bobrowska Zuzanna
Dębski Przemysław, Maciocha Marta
Rzeźnicki Paweł, Wiśniewska Joanna
Ekiert Mateusz, Sierpińska Natalia
Kenig Konrad, Przydatek Barbara
Klecha Szymon, Markiewicz Paulina
Oleksik Mateusz, Pasek Monika
Łapeta Piotr, Prześlak Natalia
Kupczak Maciej, Makles Daria
Dolniak Adam, Musiał Klaudia
Marczyk Cezary, Pasek Katarzyna
TICO Opoczno
ST Dobrowolscy Częstochowa
STYL Kłomnice
SUKCES Jaworzno
TAKT Grójec
TAKT Grójec
MARENGO Dąbrowa Górnicza
CHA CHA Kielce
GRAND DANCE Częstochowa
ST MISTRAL Tarnowskie Góry
STYL Kłomnice
STYL Kłomnice
STYL Kłomnice
ST MISTRAL Tarnowskie Góry
61
50
51
57
48
54
53
56
60
58
52
55
49
59

Pozostałe Wyniki

12-13, C, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Janiuk Rafał, Pomiankiewicz Julia
Dąbrowski Paweł, Iwańska Klaudia
Kądzielawa Patryk, Zanik Aleksandra
Bąk Patryk, Kowalczyk Aneta
Kauc Jędrzej, Górczak Roksana
Baran Radosław, Zinin Katarzyna
Szczęch Adrian, Jewuła Monika
Kozub Michal, Bogaczova Teresa
Legiersky Jan, Havlikova Simona
Prusak Piotr, Kaczmarzyk Adrianna
TAKT Chełm
STREFA TAŃCA Warszawa
MCT Kraków
ŁDK Łódź
SMS TANGO Łódź
CHA CHA Kielce
MCT Kraków
Cesky Tesin Czechy
KST KD Hlucin Czechy
DŻET Rzeszów-Boguchwała
67
69
63
72
64
65
62
73
70
68

Pozostałe Wyniki

12-13, C, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7-8
7-8
9
10
11
Miech Adrian, Leśniak Nikolina
Dąbrowski Paweł, Iwańska Klaudia
Kauc Jędrzej, Górczak Roksana
Bąk Patryk, Kowalczyk Aneta
Szczęch Adrian, Jewuła Monika
Kądzielawa Patryk, Zanik Aleksandra
Baran Radosław, Zinin Katarzyna
Prusak Piotr, Kaczmarzyk Adrianna
Kozub Michal, Bogaczova Tereza
Legiersky Jan, Havlikova Simona
Janiuk Rafał, Pomiankiewicz Julia
SUKCES Jaworzno
STREFA TAŃCA Warszawa
SMS TANGO Łódź
ŁDK Łódź
MCT Kraków
MCT Kraków
CHA CHA Kielce
DŻET Rzeszów-Boguchwała
Cesky Tesin Czechy
KST KD Hlucin Czechy
TAKT Chełm
66
69
64
72
62
63
65
68
73
70
67

Pozostałe Wyniki

14-15, B, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
Amerek Kamil, Walczak Aleksandra
Kotala Dominik, Kotala Anna
Rejmer Patryk, Kurnicka Aleksandra
Turemka Karol, Gil Angelika
DUET Warszawa
NOVOMEX Opole
ROCKSTEP Radom
CORTE Warszawa
78
79
80
77

Pozostałe Wyniki

14-15, B, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
Amerek Kamil, Walczak Aleksandra
Kotala Dominik, Kotala Anna
Rejmer Patryk, Kurnicka Aleksandra
Turemka Karol, Gil Angelika
Bawor Filip, Gołębiowska Luiza
DUET Warszawa
NOVOMEX Opole
ROCKSTEP Radom
CORTE Warszawa
ZORBA Mykanów
78
79
80
77
75

Pozostałe Wyniki

10-11, B, Kombinacja 6T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Kowalczyk Konrad, Łagiewka Wiktoria
Krzemiński Sebastian, Włodarczyk Katarzyna
Kucharczyk Kamil, Lamch Aleksandra
Bigosiński Kacper, Radecka Zuzanna
Jadczak Jakub, Kała Iga
Bożek Sebastian, Malecha Aleksandra
Kantoch Grzegorz, Jones Marta
Krupa Michał, Kacprzak Patrycja
Podwórny Dominik, Kowalska Maja
Jasiński Karol, Sosnecka Sandra
Kluska Michał, Kweczke Martyna
ZORBA Mykanów
STYL Kłomnice
DUET Warszawa
SZYK Częstochowa
PIONIER Kłobuck
ZORBA Mykanów
IMPULS Chorzów
GRACJA Łódź
IMPULS Chorzów
ZORBA Mykanów
ST Dobrowolscy Częstochowa
9
6
5
4
2
10
8
12
7
11
1

Pozostałe Wyniki

pow. 15 lat, S Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
Musioł Krzysztof, Kozłowska Katarzyna
Suigar Tomas, Suchtova Zuzanna
RÓŻA Olesno
GRACJA Michalovce Słowacja
28
24

Pozostałe Wyniki

pow. 15 lat, S, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
Pradka Radim, Kolmanova Katerina
Żegleń Jakub, Biernat Paulina
Shchiryy Egor, Sadovnikova Alisa
Masaryk Vaclav, Vaskova Żaneta
Suigar Tomas, Suchtova Zuzanna
Hospodar Martin, Bodrucka Lenka
Czechy
IDEA Kraków
MECHTA Rosja
Czechy
GRACJA Michalovce Słowacja
GRACJA Michalovce Słowacja
20
27
29
21
24
25

Pozostałe Wyniki

6 kwiecień 2008r.

12-13, D, Kombinacja 8T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
Polaczkiewicz Szymon, Czerwik Klaudia
Dankowski Robert, Gała Adrianna
Szymczak Kamil, Kowalczyk Kinga
Szmulka Łukasz, Nagórska Marta
Kosiński Albert, Bogudzinska Wiktoria
Wdziękoński Mateusz, Grocholska Aleksandra
GRAND DANCE Poczesna
MARENGO Dąbrowa Górn.
ZORBA Mykanów
SZYK Częstochowa
STYL Radom
ZORBA Mykanów
9
1
7
2
5
6

Pozostałe Wyniki

14 – 15, E, Kombinacja 8T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
Śmietana Patryk, Szefer Justyna
Nurek Mateusz, Nurek Natalia
Syska Adrian, Obiedzińska Agnieszka
Wawrzak Wiktor, Górska Joanna
Kwapis Artur, Sobczyńska Klaudia
Akademia Tańca NADIR Rybnik
SZOK Gliwice
CHA CHA Kielce
SZYK Częstochowa
SPIN KOŃSKIE
19
16
18
15
17

Pozostałe Wyniki

14-15, D, Kombinacja 8T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8-9
8-9
10
11
Chmiel Daniel, Dudek Marzena
Tomaka Radosław, Bednarska Adrianna
Fuchs Olaf, Gąsior Natalia
Trzemżalski Daniel, Dąbrowska Dominika
Mizeracki Mateusz, Hubicka Anna
Płuszka Robert, Kropidłowska Patrycja
Goleniewski Karol, Kołodziejczyk Monika
Dziurdzikowski Mateusz, Leśniak Martyna
Ulfik Przemyslaw, Niewiadomska Kamila
Pawlik Bartłomiej, Reszelewska Katarzyna
Bella Cezary, Miśkiewicz Agnieszka
DŻET Rzeszów-Boguchwała
DŻET Rzeszów-Boguchwała
MARENGO Dąbrowa Górnicza
FIESTA Gliwice
ZORBA Mykanów
ZORBA Mykanów
GRAND DANCE Poczesna
SUKCES Jaworzno
MDK Lubliniec
TICO Opoczno
ZORBA Mykanów
37
32
25
36
31
29
33
28
35
34
30

Pozostałe Wyniki

14-15, C, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9-10
9-10
11
12
13
14
15
Morys Mateusz, Jaremus Weronika
Chrząstek Mateusz, Stus Nina
Górski Patryk, Dana Dominika
Pietrzela Jakub, Komor Klaudia
Zieliński Grzegorz, Sobieraj Paulina
Ślęzak Konrad, Kudryś Blanka
Byzdra Bartosz, Kiersnowska Maria
Koper Michał, Szweda Agata
Bawor Filip, Gołębiowska Luiza
Bołtromiuk Patryk,Chruścińska Aleksandra
Dworak Krzysztof, Kowalik Agnieszka
Kosior Jakub, Kucharska Paulina
Nguyen-Dinh Krzysztof, Szczygłowska Ola
Frymus Mateusz, Prudło Monika
Łojewski Mateusz, Kręcikij Marta
MARENGO Dąbrowa Górnicza
ALFA Radom
ZORBA Rędziny
CHOCHLIK Lubartów
GCT Gliwice
A+S Częstochowa
PAKTAN Słupsk
Akademia Tańca NADIR Rybn.
ZORBA Mykanów
ESKULAP Łódź
NOWY STYL Bielsko-Biała
ROCKSTEP Radom
TICO Opoczno
ZORBA Rędziny
CHA CHA Kielce
43
40
46
50
41
51
42
57
47
55
56
52
53
45
44

Pozostałe Wyniki

14-15, C, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8-9
8-9
10
11
12
Pietrzela Jakub, Komor Klaudia
Górski Patryk, Dana Dominika
Korab Krzysztof, Mizgalska Martyna
Morys Mateusz, Jaremus Weronika
Zieliński Grzegorz, Sobieraj Paulina
Chrząstek Mateusz, Stus Nina
Byzdra Bartosz, Kiersnowska Maria
Nguyen-Dinh Krzysztof, Szczygłowska Ola
Dworak Krzysztof, Kowalik Agnieszka
Kosior Jakub, Kucharska Paulina
Łojewski Mateusz, Kręcikij Marta
Frymus Mateusz, Prudło Monika
CHOCHLIK Lubartów
ZORBA Rędziny
SZOK Gliwice
MARENGO Dąbrowa Górnicza
GCT Gliwice
ALFA Radom
PAKTAN Słupsk
TICO Opoczno
NOWY STYL Bielsko-Biała
ROCKSTEP Radom
CHA CHA Kielce
ZORBA Rędziny
50
46
49
43
41
40
42
53
56
52
44
45

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, E, Kombinacja 8T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10-12
10-12
10-12
13-14
13-14
15
16
17-18
17-18
19
Bosak Rafał, Romaniuk Anita
Szczęsny Marek, Cieślik Iwona
Cieślak Adrian, Tomecka Marta
Januszewski Dominik, Lisińska Paulina
Trocer Rafał, Rutkowska Dagmara
Soluch Patryk, Macherska Maria
Górniak Kamil, Fabisz Aleksandra
Kowalczyk Mateusz, Celmer Beata
Kasztelan Krzysztof, Kubala Ewelina
Strzelczyk Michał, Wilczyńska Bernadeta
Tyrakowski Michał, Boral Renata
Okraska Jakub, Sobolewska Karolina
Kulej Kamil, Borowik Anna
Wójcik Adam, Brabańska Magdalena
Postuła Jan, Cholewa Katarzyna
Kita Paweł, Talik Jagoda
Kawiorowski Kamil, Wypich Aleksandra
Putur Piotr, Gawron Magdalena
Lewiński Tomasz, Frączek Agata
ST MISTRAL Tarnowskie Góra
BAWINEK P.K. Kraków
CARMEN BIS Częstochowa
SZYK Częstochowa
WIR Mysłowice
GRAND DANCE Częstochowa
FORUM Zabrze
FORUM Zabrze
ST Dobrowolscy Częstochowa
ZORBA Mykanów
ZORBA Mykanów
PASJONAT Sochaczew
STYL Kłomnice
IMPULS Chorzów
GCT Gliwice
CZAR PAR Kędzierzyn Koźle
EURODANCE-ART Sosnowiec
SZYK Częstochowa
SZYK Częstochowa
15
1
12
7
5
19
22
21
2
13
14
20
4
10
23
18
6
8
9

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, C, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8-9
8-9
10
11
Róg Dominik, Skibińska Katarzyna
Zbaraszewski Mateusz, Bociąga Zuzanna
Michalik Marek, Szweda Anna
Kierat Dariusz, Bieńkowska Karolina
Wąsik Tomasz, Steczko Magdalena
Głazowski Bartłomiej, Michalik Agnieszka
Łaski Mateusz, Kiersnowska Barbara
Łęgowik Bartosz, Świątkiewicz Aleksandra
Bisiak Sebastian, Tarczoń Marta
Walczak Maciej, Miłak Anna
Orłowski Rafał, Kowalska Kaja
PRIMA DANCE Kraków
MKS JEDYNKA Łódź
Akademia Tańca NADIR Rybnik
GRAND DANCE Częstochowa
PRIMA DANCE Kraków
Akademia Tańca NADIR Rybnik
PAKTAN Słupsk
ZORBA Mykanów
FORUM Zabrze
SMS TANGO Łódź
TICO Opoczno
49
59
58
51
48
44
42
47
54
46
53

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, C, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Walczak Maciej, Miłak Anna
Skowroński Maciej, Żmudzka Katarzyna
Kosowski Michał, Bocheńska Sabina
Chmielarz Dominik, Rysiak Agnieszka
Maźniak Paweł, Szymanek Marta
Kierat Dariusz, Bieńkowska Karolina
Łęgowik Bartosz, Świątkiewicz Aleksandra
Bisiak Sebastian, Tarczoń Marta
Holka Piotr, Trzemżalska Dominika
Róg Dominik, Skibińska Katarzyna
Zbaraszewski Mateusz, Bociąga Zuzanna
Wąsik Tomasz, Steczko Magdalena
Łaski Mateusz, Kiersnowska Barbara
Michalik Marek, Szweda Anna
Głazowski Bartłomiej, Michalik Agnieszka
SMS TANGO Łódź
SZOK Gliwice
SUKCES Jaworzno
STYL Kłomnice
SZYK Częstochowa
GRAND DANCE Częstochowa
ZORBA Mykanów
FORUM Zabrze
FIESTA Gliwice
PRIMA DANCE Kraków
MKS JEDYNKA Łódź
PRIMA DANCE Kraków
PAKTAN Słupsk
Akademia Tańca NADIR Rybnik
Akademia Tańca NADIR Rybnik
46
50
45
57
41
51
47
54
55
49
59
48
42
58
44

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, A, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
Nekrosius Liudas, Nekrosiute Dovile
Petkevicius Lukas, Vinkleryte Mona
Nowak Damian, Fryziel Daria
Suigar Tomas, Suchtova Zuzana
Wroński Mateusz, Kowalska Małgorzata
Litwa
Litwa
FORUM Zabrze
GRACJA Michalovce Słowacja
A+S Częstochowa
3
2
13
16
9

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, A, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7-8
7-8
9
10
11
12
13
14
Wesołowski Piotr, Kuśmiruk Agnieszka
Urban Patryk, Malik Ewa
Nekrosius Liudas, Nekrosiute Dovile
Ruszkiewicz Marcin, Nowicka Anna
Suigar Tomas, Suchtova Zuzana
Kiszteliński Marcin, Dąbrowska Kamila
Petkevicius Lukas, Vinkleryte Mona
Bochacki Adrian, Baran Agnieszka
Rachwał Łukasz, Urman Marta
Hospodar Martin, Bodrucka Lenka
Nędzewicz Mirosław, Tyrała Monika
Hybl Michal, Dohnanska Beata
Kaczmarek Patryk, Jurga Katarzyna
Sołtysiak Bartosz, Tatar Martyna
SMIRNOW Warszawa
SZOK Gliwice
SYPSENA Siauliai Litwa
LUTNIA Łódź
GRACJA Michalovce Słowacja
ZORBA Mykanów
SYPSENA Siauliai Litwa
IDEA Kraków
IDEA Kraków
GRACJA Michalovce Słowacja
SZAFIR Olesno
Czechy
A+S Częstochowa
ROCKSTEP Radom
7
14
3
1
16
11
2
4
17
15
8
5
10
12

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, D, Kombinacja 8T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Stodulski Szymon, Wawrzyniec Anita
Paprota Marek, Śliwa Marzena
Kaźmierczak Sebastian, Szajer Anna
Sar Wojciech, Szmid Paulina
Hanuszkiewicz Przemysław, Tyrała Sara
Lozinszek Aleksander, Dyba Barbara
Lisak Damian, Czubilińska Agnieszka
Szczygielski Mateusz, Szczygielska Wioleta
Witek Łukasz, Kowalska Olimpia
Rubelt Denis, Malisz Justyna
Pawlaczyk Michał, Słotwińska Adrianna
Lenda Bartosz, Zięba Monika
Tomczyk Maciej, Jurczyńska Izabela
Koj Marcin, Mielczarek Ewa
Węgrzyński Krzysztof, Hołubiczko Anna
Kuczera Tomasz, Jankowska Marta
SZOK Gliwice
SUKCES Jaworzno
GRAND DANCE Poczesna
ST MISTRAL Tarnowskie Góry
SZAFIR Olesno
WIR Mysłowice
SUKCES Jaworzno
NOVOMEX Opole
BAWINEK P.K. Kraków
RÓŻA Olesno
MOSSO Kędzierzyn Koźle
BAWINEK P.K. Kraków
ZORBA Rędziny
SZAFIR Olesno
ZORBA Mykanów
ZORBA Mykanów
25
28
32
38
37
93
26
91
35
33
90
92
29
36
31
30

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, B, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Ponczyński Adam, Lewińska Anna
Załęski Radosław, Czekaj Grażyna
Lizurej Tomasz, Pawełczak Klaudia
Dyla Adrian, Siemińska Aleksandra
Kuliński Mateusz, Stacherczyk Paulina
Sołtysiak Bartosz, Tatar Martyna
Lelotko Bartosz, Lelotko Karina
Dobrakowski Rafał, Dobrakowska Anna
Garbaciak Mateusz, Garbaciak Magdalena
Lenart Krystian, Niemirska Katarzyna
Latos Wojciech, Legięć Klaudia
ESKULAP Łódź
SZOK Gliwice
GRAND DANCE Częstochowa
A+S Częstochowa
A+S Częstochowa
ROCKSTEP Radom
CARMEN BIS Częstochowa
ZORBA Mykanów
A+S Częstochowa
TICO Opoczno
SZOK Gliwice
82
62
71
72
81
73
65
66
76
74
78

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, B, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6-8
6-8
6-8
9
10
11
Polewski Kamil, Węgrzyńska Joanna
Dyjak Dawid, Nykiś Dominika
Wroński Mateusz, Kowalska Małgorzata
Nowak Damian, Fryziel Daria
Wilczyński Igor, Ronkowska Sara
Palacz Mariusz, Muś Klaudia
Ambroziak Adrian, Boryś Pola
Ponczyński Adam, Lewińska Anna
Kuliński Mateusz, Stacherczyk Paulina
Dyla Adrian, Siemińska Aleksandra
Latos Wojciech, Legięć Klaudia
ZORBA Mykanów
SZYK Częstochowa
A+S Częstochowa
FORUM Zabrze
IMPULS Starogard Gd.
ZORBA Mykanów
ZORBA Mykanów
ESKULAP Łódź
A+S Częstochowa
A+S Częstochowa
SZOK Gliwice
67
64
60
77
61
68
69
82
81
72
78

Pozostałe Wyniki

XII Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego 2007r.

&nbspW dniach 12 – 13 maja 2007 r. odbył się w Klubie Politechnik XII Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego zorganizowany przez: K.T.T. „Zorba”, Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie, Gminny Ośrodek Kultury w Mykanowie. Współorganizatorami Urząd Miasta Częstochowy, Starostwo Powiatowe w Częstochowie, Urząd Gminy Mykanów i Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej. Patronat medialny – Radio RMF MAXXX, Gazeta Wyborcza , TV Katowice i TV ORION. W turnieju udział wzięło około 200 par z klubów tanecznych z Polski i z zagranicy (Ukraina , Białoruś, Rosja, Czechy i Słowacja). Wszystkie pary finałowe Turnieju otrzymały dyplomy, nagrody rzeczowe i pieniężne oraz puchary. Puchary wręczali Starosta Częstochowski Andrzej Kwapisz, Wójt gminy Mykanów Krzysztof Smela i w imieniu Prezydenta Częstochowy Ireneusz Skubiś Naczelnik Wydziału Kultury i Sztuki Urzędu Miasta Częstochowy. Na trybuny przybyło sporo widzów, którzy z wielkim podziwem i zainteresowaniem, oglądali pokazy taneczne. Rywalizację par tanecznych, umilił nam występ zespołu EXTREME, Młodzieżowej Orkiestry Dętej oraz Mażoretek z Mykanowa

Wyniki
XII Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego

Galeria MTTT

12 maja 2007r.

8 – 9, Kl.E, Kombinacja 6T
10 – 11, Kl.E, Kombinacja 6T
12 – 13, Kl.E, Kombinacja 8T
14 – 15, Kl.E, Kombinacja 8T
Pow. 15 – lat, Kl. B, Standard
Pow. 15 – lat, Kl. B, Latin
Pow. 15 – lat, Kl. S, Standard
Pow. 15 – lat, Kl. S, Latin
8 – 9, Kl. F, Kombinacja 6T
12 – 13, Kl. C, Latin
10 – 11 Kl. F, Kombinacja 6T
12 – 13, Kl. C, Standard

13 maja 2007

12 – 13, Kl. D, Kombinacja 8T
14 – 15, Kl. D, Kombinacja 8T
14 – 15, Kl. C, Standard
14 – 15, Kl. C, Latin
12 – 13, Kl. F
10 – 11, Kl. D, Kombinacja 6T
Pow. 15, Kl. E, Kombinacja 8T
Pow. 15, Kl. C, Latin
Pow. 15, Kl. C, Standard
Pow. 15, Kl. A, Latin
Pow. 15, Kl. A, Standard
Pow. 15, Kl. D, Kombinacja 8T

29 kwiecień 2006r.

8-9 Kl.E, Kombinacja 6T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
Svyergun Oleksandr, Mudra Olena
Kowalczyk Konrad, Malecha Aleksandra
ARS Ternopol
ZORBA Mykanów
2
1

Pozostałe Wyniki

10-11 Kl.E, Kombinacja 6T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
Dankowski Robert, Gała Adrianna
Mozgalik Michał, Pawlak Maja
Wdziękoński Mateusz, Grocholska Aleksandra
Maciejewski Michał, Zając Joanna
Wiśniewski Patryk, Nowicka Roksana
Rub Vladislav, Ignat Ulija
Gajda Karol, Tomczyk Karolina
MARENGO Dąbrowa Górnicza
SZOK Gliwice
ZORBA Mykanów
ESKULAP Łódź
GRACJA Łódź
USPIKH Ukraina
ZORBA Rędziny
17
20
15
18
19
21
16

Pozostałe Wyniki

12-13 Kl.E, Kombinacja 8T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Miech Adrian, Leśniak Nikolina
Bella Cezary, Piotrowska Martyna
Polischuk Dmytro, Muliar Nastiya
Molenda Dawid, Żółkiewska Katarzyna
Ulfik Przemyslaw, Szczepanowska Małgorzata
Bryskowskij Nikita, Ivanova Natalia
Cieślik Robert, Domagalska Weronika
Szczygłowski Piotr, Zwierzak Martyna
Pieruszka Artur, Sroka Marta
Gzowski Dominik, Sadlak Alicja
SUKCES Poczesna
ZORBA Mykanów
USPIKH Ukraina
MDK Lubliniec
MDK Lubliniec
META Mińsk Białoruś
KAMELEON Łódź
SZOK Gliwice
Akad.Tańca NADIR Rybnik
FOKUS Dobrzeń Wielki
54
37
47
45
52
56
38
48
44
49

Pozostałe Wyniki

14-15 Kl.E, Kombinacja 8T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13-14
13-14
Węgrzyński Krzysztof, Hubicka Anna
Kosowski Michał, Bocheńska Sabina
Goleniewski Karol, Kołodziejczyk Monika
Marek Dawid, Jańska Natalia
Bielaś Radosław, Tomaszewska Marta
Skutnik Kamil, Kwiatkowska Katarzyna
Stanek Mariusz, Tarczoń Marta
Pawlik Bartłomiej, Reszelewska Katarzyna
Borzęcki Bartosz, Szysiak Anna
Synowiec Konrad, Chrapczyńska Monika
Kita Paweł, Talik Jagoda
Maciąg Michał, Mucha Karolina
Wańczyk Przemysław, Galuska Aleksandra
Nurek Mateusz, Nurek Natalia
ZORBA Mykanów
SUKCES Poczesna
SUKCES Poczesna
HELKON Kępno
KIEPURA Sosnowiec
SUKCES Poczesna
GCT Gliwice
TICO Opoczno
CHOCHLIK Lubartów
RAGTIME Kęty
CZAR PAR Kędzierzyn Koźle
JCT Jastrzebie Zdrój
MDK Lubliniec
SZOK Gliwice
61
75
76
69
66
73
74
72
65
62
67
71
63
64

Pozostałe Wyniki

Pow. 15-lat Kl. B, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10-11
10-11
Słysz Maciej, Serówka Agnieszka
Kaczmarek Patryk, Jurga Katarzyna
Urbaniak Michał, Ludkiewicz Agnieszka
Małecki Jacek, Jarecka Adrianna
Lizurej Tomasz, Pawełczak Klaudia
Kuliński Mateusz, Stacherczyk Paulina
Lelotko Bartosz, Lelotko Karina
Obrocki Paweł, Laaser Agata
Charnikovich Kanstantsin, Bahadukhava Palina
Piech Adrian, Skrzypczyk Katarzyna
Naszczubski Anatolij, Plotnikova Katerina
MERENGUE Stalowa Wola
A+S Częstochowa
ESKULAP Łódź
MOSiR Jastrzębie Zdrój
ZORBA Wręczyca Wielka
A+S Częstochowa
CARMEN BIS Częstochowa
IMPULS Starogard Gd.
META Mińsk Białoruś
SZYK Częstochowa
USPIKH Ukraina
132
131
147
149
148
142
146
137
143
144
150

Pozostałe Wyniki

Pow. 15-lat Kl. B, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Kaczmarek Patryk, Jurga Katarzyna
Polewski Kamil, Węgrzyńska Joanna
Hybl Michal, Dohnanska Beata
Palacz Mariusz, Muś Klaudia
Kuliński Mateusz, Stacherczyk Paulina
Zvonov Maksim, Andriychuk Nina
Wojtas Łukasz, Królikiewicz Oliwia
Urbaniak Michał, Ludkiewicz Agnieszka
Nędzewicz Mirosław, Tyrała Monika
Naszczubskij Anatolij, Plotnikova Katerina
Słysz Maciej, Serówka Agnieszka
Małecki Jacek, Jarecka Adrianna
Hull Andrzej, Kupiec Maria
Janeczek Adrian, Stryj Katarzyna
Obrocki Paweł, Laaser Agata
Charnikovich Kanstantsin, Bahadukhava Palina
Piech Adrian, Skrzypczyk Katarzyna
A+S Częstochowa
ZORBA Mykanów
AKCENT Ostrava Czechy
ZORBA Mykanów
A+S Częstochowa
USPIKH Ukraina
ŁDK Łódź
ESKULAP Łódź
SZAFIR Olesno
USPIKH Ukraina
MERENGUE Stalowa Wola
MOSiR Jastrzębie Zdrój
IDEA Kraków
STEP DANCE Koluszki
IMPULS Starogard Gd.
META Mińsk Białoruś
SZYK Częstochowa
131
125
130
126
142
140
138
147
145
150
132
149
129
133
137
143
144

Pozostałe Wyniki

Pow. 15-lat Kl. S, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
Musioł Krzysztof, Kozłowska Katarzyna
Purchała Piotr, Kawińska Agata
Dodoncza Yuriy, Dodoncza Olena
Parchniewicz Władislaw, Garmowicz Aleksandra
Hamza Vladimir, Kmecova Katarina
Głowa Mateusz, Niedośpiał Aleksandra
RÓŻA Olesno
SMIRNOW Warszawa
RADUGA Odessa Ukraina
META Mińsk Białoruś
GRACJA Michalovce Czechy
MCT CKiS Skawina
5
4
6
14
8
2

Pozostałe Wyniki

Pow. 15-lat Kl. S, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
Swetik Marek, Dohnanska Renata
Purchała Piotr, Kawińska Agata
Chizhan Bogdan, Andreeva Anastasia
Ożóg Marek, Kajak Agnieszka
AKCENT Ostrava Czechy
SMIRINOW WARSZAWA
ROSJA
MCT CKiS Skawina
1
4
13
11

Pozostałe Wyniki

8 – 9, Kl. F

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
Szczepaniak Mateusz, Borecka Izabela
Jadczak Jakub, Kała Iga
Lucyk Nazar, Kuziemchak Marta
Karpiak Jakub, Pisarska Agnieszka
Zawadzki Daniel, Kudła Paulina
Nowak Łukasz, Bogdańska Julia
PIONIER Kłobuck
PIONIER Kłobuck
ARS Ternopol Ukraina
GRACJA Łódź
Centrum TT Żory
Centrum TT Żory
84
83
85
82
81
80

Pozostałe Wyniki

12 – 13, Kl.C, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Kopania Marek, Kubiak Aleksandra
Bawor Filip, Gołębiowska Luiza
Labryga Paweł, Szarkowicz Sonia
Zuszek Bartłomiej, Tomalska Sandra
Akulich Klim, Tkach Kristina
Korab Krzysztof, Froń Magdalena
Kierat Dariusz, Wójcik Wiktoria
Janas Adam, Caban Dominika
Uher Vadar, Simperova Tereza
Bołtromiuk Patryk, Koptas Marta
ESKULAP Łódź
ZORBA Mykanów
FLAMENCO Siemianowice
SMS TANGO Łódź
ONIONA Kaliningrad Rosja
SZOK Gliwice
ZORBA Wręczyca Wielka
CLASSIC Warszawa
AKCENT Ostrava Czechy
ŁDK Łódź
111
109
110
113
120
116
118
119
121
115

Pozostałe Wyniki

10 – 11 Kl. F Kombinacja 6T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
Kozioł Łukasz, Jesionka Katarzyna
Szczodruch Kamil, Tomaszewicz Sylwia
Klecha Szymon, Markiewicz Paulina
Florczyk Bartosz, Dąbrowska Marta
Badowski Jakub, Combik Julia
Zwierzak Michał, Franczyk Klaudia
Wójcik Szymon, Jeziorska Karolina
Echolc Dawid, Szczudło Aleksandra
KLASA Tarnów
EVITA Suwałki
ZORBA Wręczyca Wielka
EVITA Suwałki
PIONIER Kłobuck
SZOK Gliwice
PIONIER Kłobuck
SZOK Gliwice
100
102
104
103
96
98
97
99

Pozostałe Wyniki

12 – 13, Kl.C, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
Firląg Piotr, Sitarz Ewa
Kopania Marek, Kubiak Aleksandra
Zuszek Bartłomiej, Tomalska Sandra
Korab Krzysztof, Froń Magdalena
Akulich Klim, Tkach Kristina
Bawor Filip, Gołębiowska Luiza
Labryga Paweł, Szarkowicz Sonia
Kierat Dariusz, Wójcik Wiktoria
CLASSIC Warszawa
ESKULAP Łódź
SMS TANGO Łódź
SZOK Gliwice
ONIONA Kaliningrad Rosja
ZORBA Mykanów
FLAMENCO Siemianowice
ZORBA Wręczyca Wielka
114
111
113
116
120
109
110
118

Pozostałe Wyniki

13 maja 2007r.

12 – 13, Kl. D, Kombinacja 8T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Górski Patryk, Tkaczyk Anna
Morys Mateusz, Jaremus Weronika
Kieraś Mateusz, Wronka Magdalena
Frymus Mateusz, Prudło Monika
Bil Jakub, Migała Klaudia
Płuszka Robert, Kropidłowska Patrycja
Polaczkiewicz Szymon, Czerwik Klaudia
Muś Dawid, Dana Dominika
Mizeracki Mateusz, Kubica Dominika
Szmulka Łukasz, Nagórska Marta
ZORBA Rędziny
MARENGO Dąbrowa Górnicza
ESKULAP Łódź
ZORBA Rędziny
SMS TANGO Łódź
ZORBA Mykanów
SUKCES Poczesna
ZORBA Mykanów
ZORBA Mykanów
SZYK Częstochowa
16
20
23
19
22
18
26
15
17
24

Pozostałe Wyniki

14 – 15, Kl. D, Kombinacja 8T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
Martyenchuk Bogdan, Drobatiuk Yaryna
Goraj Damian, Smolińska Klaudyna
Walczak Maciej, Komorowska Natalia
Tomczyk Maciej, Świątkiewicz Aleksandra
Zalas Eryk, Stolarek Daria
Pagwet Szymon, Nieroda Agata
Eisop Filip, Niewiadomska Kamila
ARS Tarnopol Ukraina
STREFA TAŃCA Warszawa
KAMELEON Łódź
ZORBA Rędziny
A+S Częstochowa
A+S Częstochowa
MDK Lubliniec
38
37
39
35
41
43
42

Pozostałe Wyniki

14 – 15, Kl. C, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
Fitowski Michał, Kasina Joanna
Szymański Cezary, Kaczmarzyk Karolina
Waligóra Mateusz, Wójcik Justyna
Ślęzak Konrad, Kudryś Blank
Rymarz Dawid, Kozubal Paula
Łojewski Mateusz, Kręcikij Marta
Mrzygłód Michał, Podralska Paulina
Sadlak Michał, Sadlak Helena
MCT Wieliczka
MARENGO Dąbrowa Górnicza
ZORBA Mykanów
A+S Częstochowa
GRACJA Krosno
CHA CHA Kielce
MARENGO Dąbrowa Górnicza
FOKUS Dobrzeń Wielki
100
91
90
94
97
99
93
96

Pozostałe Wyniki

14 – 15, Kl. C, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
Szymański Cezary, Kaczmarzyk Karolina
Waligóra Mateusz, Wójcik Justyna
Mrzygłód Michał, Podralska Paulina
Ślęzak Konrad, Kudryś Blanka
Rymarz Dawid, Kozubal Paula
Łojewski Mateusz, Kręcikij Marta
Sadlak Michał, Sadlak Helena
Shernikovish Konstantin, Bahadukhava Paula
MARENGO Dąbrowa Górnicza
ZORBA Mykanów
MARENGO Dąbrowa Górnicza
A+S Częstochowa
GRACJA Krosno
CHA CHA Kielce
FOKUS Dobrzeń Wielki
META Mińsk
91
90
93
94
97
99
96
98

Pozostałe Wyniki

12 – 13, Kl. F

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
Chmielewski Mateusz, Sosnecka Sandra
Nabiałczyk Dawid, Kowalczyk Kinga
Wanzek Kamil, Skiba Patrycja
Szewczyk Aleksander, Wypych Oliwia
Rogala Michał, Olszewska Monika
Pajda Piotr, Koziara Klaudia
Kacuga Maciej, Majchrzak Klaudia
Koczur Krzysztof, Bucka Marlena
ZORBA Mykanów
ZORBA Mykanów
HELKON Kępno
PIONIER Kłobuck
ROCKSTEP Radom
KIEPURA Sosnowiec
KIEPURA Sosnowiec
KIEPURA Sosnowiec
66
67
69
68
73
70
71
2

Pozostałe Wyniki

10 – 11, Kl. D, Kombinacja 6T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
Kauc Jędrzej, Górczak Roksana
Kowalczyk Konrad, Chrabąszcz Aleksandra
Radzik Robert, Waszkiewicz Katarzyna
Karpiński Marcin, Gorzelak Sandra
Czaja Wojciech, Jadczak Natalia
Szymczak Kamil, Sołtys Eryka
SMS TANGO Łódź
JEDYNKA Łódź
IDEA Kraków
SZAFIR Olesno
PIONIER Kłobuck
STYL Kłomnice
6
2
3
5
1
4

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, Kl. E, Kombinacja 8T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Woźnica Michał, Malik Joanna
Szczygielski Mateusz, Szczygielska Wioleta
Lisak Damian, Czubilińska Agnieszka
Gągor Tomasz, Dudra Izabela
Karski Maciej, Jęczmienny Maria
Prowadzisz Piotr, Cebula Katarzyna
Mocek Mateusz, Śmiejczak Dominika
Czuba Kamil, Więcław Klaudia
Gularek Leszek, Furmanek Katarzyna
Koj Marcin, Mielczarek Ewa
Stawski Michał, Kustal Magdalena
Klama Adam, Klama Dorota
Sołtys Borys, Borowik Anna
FLAMENCO Siemianowice
NOVOMEX Opole
SUKCES Poczesna
BAWINEK POLITECH. Kraków
CZAR PAR Kędzierzyn Koźle
BAWINEK POLITECH. Kraków
RYTM Ostrzeszów
KIEPURA Sosnowiec
NARCYZ Kraków
SZAFIR Olesno
STYL Kłomnice
ZORBA Mykanów
STYL Kłomnice
53
60
63
68
56
67
62
52
51
59
66
50
55

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, Kl. C, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13-14
13-14
15-16
15-16
17
Winecki Jakub, Niczyporuk Karolina
Grzebiela Rafał, Wolna Patrycja
Łopatka Jakub, Szymańska Żaneta
Gruchlik Maciej, Zając Alicja
Tyrała Adrian, Sikora Natalia
Kosecki Jarosław, Dankowska Patrycja
Giemza Marcin, Bąk Joanna
Garbaciak Mateusz, Garbaciak Magdalena
Załęski Radosław, Czekaj Grażyna
Lizurej Tomasz, Pawełczak Klaudia
Wilczyński Igor, Ronkowska Sara
Kowacz Marcin, Staszewska Katarzyna
Kazibudzki Mateusz, Laskoś Katarzyna
Kędra Kamil, Osińska Milena
Holka Piotr, Trzemżalska Dominika
Chmielarz Dominik, Rysiak Agnieszka
Piechota Dominik, Terczyńska Anna
ZORBA Mykanów
A+S Częstochowa
AKADEMIA TAŃCA Warszawa
PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice
MCT CKiS Skawina
MARENGO Dąbrowa Górnicza
NOWY STYL Bielsko-Biała
A+S Częstochowa
SZOK Gliwice
ZORBA Wręczyca Wielka
IMPULS Starogard Gd.
NARCYZ Krak
KIEPURA Sosnowiec
GRACJA Krosno
FIESTA Gliwice
STYL Kłomnice
FOKUS Dobrzeń Wielki
106
121
111
128
110
107
109
119
118
130
120
114
117
122
115
131
129

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, Kl. C, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7-8
7-8
9
10-11
10-11
12
13
14
Winecki Jakub, Niczyporuk Karolina
Kazibudzki Mateusz, Laskoś Katarzyna
Wilczyński Igor, Ronkowska Sara
Kędra Kamil, Osińska Milena
Pyka Paweł, Kowal Patrycja
Giemza Marcin, Bąk Joanna
Kosecki Jarosław, Dankowska Patrycja
Kowacz Marcin, Staszewska Katarzyna
Łopatka Jakub, Szymańska Żaneta
Tyrała Adrian, Sikora Natalia
Gerlich Sebastian, Kuś Joanna
Piechota Dominik, Terczyńska Anna
Grzebiela Rafał, Wolna Patrycja
Holka Piotr, Trzemżalska Dominika
ZORBA Mykanów
KIEPURA Sosnowiec
IMPULS Starogard Gd.
GRACJA Krosno
IDEA Kraków
NOWY STYL Bielsko-Biała
MARENGO Dąbrowa Górnicza
NARCYZ Kraków
AKADEMIA TAŃCA Warszawa
MCT CKiS Skawina
FORUM Zabrze
FOKUS Dobrzeń Wielki
A+S Częstochowa
FIESTA Gliwice
106
117
120
122
112
109
107
114
111
110
116
129
121
115

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, Kl. A, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
Baczyński Marcin, Zając Dominka
Chizhan Bogdan, Andriejewa Anastasja
Florek Maciej, Praska Barbara
Zaprawa Marcin, Fabiańska Aleksandra
BAWINEK POLITECH. Kraków
EKSRESI Rosja
JABCZYŃSCY Wrocław
CORTE Warszawa
9
12
11
4

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, Kl. A, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
Dodoncza Yurij, Dodoncza Olena
Grabowski Krzysztof, Prządka Pamela
Parakhnevich Vladislav, Gramovich Aliaksandra
Bartelik Paweł, Dąbek Paulina
Malik Jakub, Tuńska Katarzyna
KST RADUGA Odessa Ukraina
DANCE IMPERIUM Pruszków
META Mińsk Białoruś
PERFECT Gdańsk
FOKUS Dobrzeń Wielki
7
8
2
3
10

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, Kl. D, Kombinacja 8T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Estko Stanisław, Dąbrowska Kamila
Prokopowicz Patryk, Paluch Magdalena
Kaźmierczak Sebastian, Szajer Anna
Markowski Daniel, Kolasa Paulina
Szwaczka Adam, Klimasara Agnieszka
Łęgowik Bartosz, Hołubiczko Anna
Usarz Marcin, Nowak Aleksandra
Lustig Rafał, Gdula Wiktoria
Matusiak Arkadiusz, Wojtoń Marcelina
Kania Piotr, Palka Katarzyna
Bawor Dawid, Kokosińska Angelika
Hanuszkiewicz Przemysław, Tyrała Sara
ZORBA Mykanów
ROCKSTEP Radom
SUKCES Poczesna
SMIRNOW Warszawa
FORUM Zabrze
ZORBA Mykanów
AS Kraków
NARCYZ Kraków
SUKCES Poczesna
BAWINEK POLITECH. Kraków
KIEPURA Sosnowiec
SZAFIR Olesno
76
89
88
102
79
77
103
80
87
101
84
86

Pozostałe Wyniki
Pozostałe Lata

XI Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego 2006r.

W dniach 29 – 30 kwiecień 2006 r. odbył się w Klubie Politechnik XI Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego zorganizowany przez: K.T.T. „Zorba”, Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie, Gminny Ośrodek Kultury w Mykanowie. Udział w nim wzięły 252 pary z kilku krajów, startujące w 18 kategoriach. Na trybuny przybyło sporo widzów, którzy z wielkim podziwem i zainteresowaniem, oglądali pokazy taneczne. Rywalizację par tanecznych, umilił nam występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej oraz Mażoretek z Mykanowa

Wyniki XI Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego

29 kwiecień 2006

8 – 9, Kl.E, Kombinacja 6T
10 – 11, Kl.E, Kombinacja 6T
12 – 13, Kl.E, Kombinacja 8T
14 – 15, Kl.E, Kombinacja 8T
Pow. 15 – lat, Kl. B, Standard
Pow. 15 – lat, Kl. B, Latin
Pow. 15 – lat, Kl. S, Standard
Pow. 15 – lat, Kl. S, Latin
10 – 11, Kl.C, Latin – 4
12 – 13, Kl.C, Latin
10 – 11, Kl.C, Standard – 4
12 – 13, Kl.C, Standard

30 kwiecień 2006

12 – 13, Kl. D, Kombinacja 8T
14 – 15, Kl. D, Kombinacja 8T
14 – 15, Kl. C, Standard
14 – 15, Kl. C, Latin
14 – 15, Kl. B, Latin
14 – 15, Kl. B, Standard
10 – 11, Kl. D, Kombinacja 6T
Pow. 15, Kl. E, Kombinacja 8T
Pow. 15, Kl. C, Latin
Pow. 15, Kl. C, Standard
Pow. 15, Kl. A, Latin
Pow. 15, Kl. A, Standard
Pow. 15, Kl. D, Kombinacja 8T
Pow. 34, Open, Latin
Pow. 34, Open, Standard

29 kwiecień 2006r.

8-9 Kl.E, Kombinacja 6T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7-8
7-8
Chodara Dominik, Pacholczyk Alicja
Sahaydak Oleh, Myronova Yuliya
Świderek Bartłomiej, Sobkiewicz Katarzyna
Krzemiński Sebastian, Prześlak Natalia
Kułaga Grzegorz, Kaleta Wiktoria
Kovalchyk Rostik, Mostowa Inga
Kolodiy Maksym, Gula Danuta
Zlatoys Sratoslav, Vylchim Polina
DANCE IMPERIUM Pruszków
PROLISOK Stryy
CANTINERO Tomaszów Maz.
STYL Kłomnice
MCT PASJA Kraków
PRESTIG Lwów
AELITA Lwów
PRESTIG Lwów
9
7
4
5
6
8
3
2

Pozostałe Wyniki

10-11 Kl.E, Kombinacja 6T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8-9
8-9
10-11
10-11
12
13
14
15
16-17
16-17
18-19
18-19
20-21
20-21
22
23
24
Rydz-Klebański Wiktor, Rzenno Julia
Górski Patryk, Tkaczyk Anna
Szymczak Kamil, Sołtys Eryka
Wdziękoński Mateusz, Grocholska Aleksandra
Lus Viktor, Staschushun Ilona
Górnicki Wiktor, Sękowska Urszula
Dankowski Robert, Gała Adrianna
Subczyński Paweł, Budzińska Dominika
Rud Vladyslav, Ignat Yuliya
Dudzik Jacek, Hyb Izabela
Grzywacz Janusz, Ociepa Sylwia
Łojko Łukasz, Kowalczyk Małgorzata
Łabik Bartosz, Łabik Aleksandra
Kucharczyk Patryk, Gębska Natalia
Calik Sebastian, Szałas Agata
Kaczmarek Patryk, Kaczmarek Anna
Wapiński Rafał, Walencik Julia
Kozyra Mateusz, Bałos Aneta
Pełechaty Arkadiusz, Maryńczak Elżbieta
Gajda Karol, Tomczyk Karolina
Zadka Marek, Połczyńska Patrycja
Waligóra Tomasz, Salamon Karolina
Tarczyński Sławomir, Żółkiewska Katarzyna
Kupczak Maciej, Szymczyk Paulina
NONA – Kołobrzeg
ZORBA Mstów
STYL Kłomnice
ZORBA Mykanów
PRESTG Ukraina
DUET Warszawa
MARENGO Dąbrowa G
ISKRA Piła
VSPIKH Ukraina
CHA CHA Kielce
ZORBA Mykanów
A+S Częstochowa
NONA – Kołobrzeg
CHA CHA Kielce
MCT PASJA Kraków
ADiK Bytom
NONA – Kołobrzeg
MCT PASJA Kraków
NONA – Kołobrzeg
ZORBA Mstów
NONA – Kołobrzeg
FIESTA Gliwice
MDK Lubliniec
STYL Kłomnice
18
29
32
26
22
44
21
35
25
40
27
34
15
45
38
41
16
39
17
30
19
37
23
33

Pozostałe Wyniki

12-13 Kl.E, Kombinacja 8T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10-11
10-11
12-13
12-13
14
15
16-17
16-17
18
19
20
21
22
23
Dmytro Rud, Chenash Anastasiya
Płuszka Robert, Kubica Dominika
Woźniak Oskar, Banaś Magdalena
Morys Mateusz, Kaczmarzyk Karolina
Bawor Filip, Gołębiowska Luiza
Węgrzyński Krzysztof, Hubicka Anna
Kosior Jakub, Kucharska Paulina
Karaś Michał, Minkiewicz Adrianna
Noszczyk Wojciech, Miśkiewicz Agnieszka
Binkowski Jacek, Smerdzyńska Maria
Frymus Mateusz, Prudło Monika
Skoczyński Piotr, Biczyk Aleksandra
Saturskiy Orest, Martiak Anna
Kozień Patryk, Piątek Magdalena
Shchudlyk Vasyl, Shchudlyk Sofiya
Dworak Krzysztof, Kwaśna Edyta
Jaguś Mateusz, Dudzik Magda
Geyz Uriy, Lus Uliya
Pagwet Szymon, Nieroda Agata
Karpiński Paweł, Ładyńska Emilia
Chrząstek Mateusz, Stus Nina
Włodarski Łukasz, Szczepaniak Martyna
Szabelak Dominik, Szustak Justyna
USPIKH Ukraina
ZORBA Mykanów
ISKRA Piła
MARENGO Dąbrowa Górnicza
ZORBA Mykanów
ZORBA Mykanów
ROCKSTEP Radom
NONA – Kołobrzeg
ZORBA Mykanów
KICK Kielce
ZORBA Mstów
DANCE IMPERIUM Pruszków
AELITA Lwów
LATINA Kraków
PROLISOK Stryy Ukraina
KIEPURA Sosnowiec
CHA CHA Kielce
PRESTIG Lwów
MDK Lubliniec
NONA – Kołobrzeg
ROCKSTEP Radom
PIONIER Kłobuck
SPIN KOŃSKIE
60
63
68
52
65
66
73
50
62
75
61
76
56
71
58
74
69
55
57
51
72
67
70

Pozostałe Wyniki

14-15 Kl.E, Kombinacja 8T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7-8
7-8
9
10
11
12
13
14
15
Kushper Roman, Li Anastasya
Kuźma Tymoteusz, Ciepły Karolina
Lipka Krzysztof, Bierwiaczonek Klaudia
Matuszewski Michał, Płatek Aleksandra
Tomczyk Maciej, Świątkiewicz Aleksandra
Oleh Pylypir, Krasnytska Ludmyla
Rubelt Denis, Malisz Justyna
Łęgowik Bartosz, Hołubiczko Anna
Mrzygłód Michał, Podralska Paulina
Ukleja Marcin, Banaszkiewicz Monika
Burbulerych Yaroslav, Trukhina Yuliya
Siwek Paweł, Gąsior Natalia
Zawadzki Fryderyk, Zawadzka Brygida
Żak Michał, Sontowska Magdalena
Kępka Wojciech, Smyl Agnieszka
PROLISOK Stryy Ukraina
GAMA Jaworzno
KIEPURA Sosnowiec
MAKO Sulejówek
ZORBA Mstów
PROLISOK Stryy Ukraina
RÓŻA Olesno
ZORBA Mykanów
GAMA Jaworzno
ISKRA Piła
PROLISOK Lwów
MARENGO Dąbrowa Górnicza
STYL Kłomnice
JCT Jastrzebie Zdrój
BUMERANG Trzebinia
81
84
92
94
88
82
95
89
85
91
80
83
87
93
86

Pozostałe Wyniki

Pow. 15-lat Kl. B, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8-9
8-9
10
11
12
13
14
15
16-17
16-17
18
19-20
19-20
21
22
23
Malik Jakub, Laskowska Karolina
Parakhnevich Vladislav, Gramovich Aliaksandra
Ignatiew Anatoliy, Gadiacka Yuliya
Jaglarz Michał, Janus Ewelina
Chrost Patryk, Leszczyńska Ada
Krencik Mikołaj, Głownia Anna
Dziwinskyj Andrij, Fliak Anastasija
Wrzyszcz Zbigniew, Wójcik Dominik
Nowak Krzysztof, Mrowicka Anna
Maźniewski Piotr, Kuliś Elżbieta
Filinskuj Liubomyr, Liubuska Krystyna
Dorsz Bartek, Brodowska Zuzanna
Poraszka Paweł, Zdrojewska Aleksandra
Wojdalski Michał, Drzewiecka Agnieszka
Gębicki Tomasz, Pazdan Daria
Korbiak Miron, Kowach Sofia
Zieliński Kacper, Gąska Joanna
Kuliński Mateusz, Stacherczyk Paulina
Lelotko Bartosz, Lelotko Karina
Maźniak Paweł, Szymanek Marta
Porochowskyj Wasyl, Baltrunas Olga
Piech Adrian, Skrzypczyk Katarzyna
Kamskij Rusłan, Płotnikowa Katerina
FOKUS Dobrzeń Wielki
META Mińsk Bialoruś
PRESTIG Lwów
AS Kraków
FORUM Zabrze
FEELING Warszawa
FOXTROT Lwów
SAMBA Tarnobrzeg
FORUM Zabrze
ZORBA Wręczyca Wielka
FOXTROT Lwów
ISKRA Piła
OPOLANIN Opole
POWER DANCE Olsztyn
FLAMENCO Siemianowice
PROLISOK Lwów
A+S Częstochowa
A+S Częstochowa
CARMEN BIS Czę-wa
SZYK Częstochowa
FLAMINGO Lwów
SZYK Częstochowa
USPIK Chmielnickij Ukraina
65
36
32
57
54
45
34
46
43
49
33
52
50
38
63
61
31
53
47
39
35
40
59

Pozostałe Wyniki

Pow. 15-lat Kl. B, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Chizhan Bogdan, Adreeva Anastasia
Malik Jakub, Laskowska Karolina
Krencik Mikołaj, Głownia Anna
Poraszka Paweł, Zdrojewska Aleksandra
Polewski Kamil, Węgrzyńska Joanna
Kasak Robert, Kidała Paulina
Ignatiew Anatoliy, Gadiacka Yuliya
Dziwinskyj Andrij, Fliak Anastasija
Wojdalski Michał, Drzewiecka Agnieszka
Piech Adrian, Skrzypczyk Katarzyna
Kuliński Mateusz, Stacherczyk Paulina
Filinskuj Liubomyr, Liubuska Krystyna
Zieliński Kacper, Gąska Joanna
Zwonov Maksim, Nowak Tania
ANIONA Rosja
FOKUS Dobrzeń Wielki
FEELING Warszawa
OPOLANIN Opole
ZORBA Mykanów
POLECZKA Kraków
PRESTIG Lwów
FOXTROT Lwów
POWER DANCE Olsztyn
SZYK Częstochowa
A+S Częstochowa
FOXTROT Lwów
A+S Częstochowa
USPIK
64
65
45
50
44
37
32
34
38
40
53
33
31
60

Pozostałe Wyniki

Pow. 15-lat Kl. S, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
Bondarenko Pavel, Verba Julia
Bic Pavel, Konderlova Silvie
Musioł Krzysztof, Kozłowska Katarzyna
Kiszteliński Marcin, Kotlicka Małgorzata
Levytskyy Vservolod, Rudakova Alina
Hamza Vladimir, Kmecova Katarina
Musinka Lukas, Korpova Lenka
Kaliningrad Rosja
ELAN Trinec Czechy
RÓŻA Olesno
ZORBA Mykanów
EDELVEIS Lwów
GRACJA Michalovce Słowacja
GRACJA Michalovce
83
71
73
74
70
81
80

Pozostałe Wyniki

Pow. 15-lat Kl. S, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8-9
8-9
10
Swetik Marek, Dohnanska Renata
Polianskiy Fedor, Gorbanosova Nastia
Samoylov Dmytro, Kilynchuk Maryana
Vaskelis Mantas, Dailidaite Justina
Kordaszewski Piotr, Maj Magdalena
Kiszteliński Marcin, Kotlicka Małgorzata
Stawiński Łukasz, Nowak Dagmara
Hamza Vladimir, Kmecova Katarina
Levytskyy Vservolod, Rudakova Alina
Musinka Lukas, Korpova Lenka
AKCENT Ostrava Czechy
Moskwa
DYNAMO Lwów
RATUTO Wilno
LIDER Lublin
ZORBA Mykanów
OLIMP Wrocław
GRACJA Michalovce Słowacja
EDELVEIS Lwów
GRACJA Michalovce
72
76
69
78
68
74
82
71
70
80

Pozostałe Wyniki

10-11 Kl.C, Latin – 4

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
Zuszek Bartłomiej, Chruścińska Aleksandra
Matyja Jacek, Cieślak Martyna
Furman Wojciech, Kopciał Adrianna
Sypień Michał, Owsieniecka Oliwia
Lesyshyn Lyabomyr, Kikhtyak Yuliya
Gębski Kacper, Dyk Małgorzata
TANGO Łódź
ISKRA Piła
ISKRA Piła
NONA – Kołobrzeg
PROLISOK Stryy Ukraina
KICK Kielce
5
9
3
1
8
6

Pozostałe Wyniki

12 – 13, Kl.C, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9-10
9-10
11
12-13
12-13
Marchenkov Nikita, Bahadukhara Palina
Zyzański Paweł, Maciejewska Milena
Urbański Paweł, Szostek Karolina
Michalik Wojciech, Grzybek Paulina
Turemka Karol, Owczarczyk Wioletta
Wityuk Nazar, Mysko Yuliya
Jakubicki Jakub, Świtlicka Monika
Ciach Bartłomiej, Jaros Nina
Słomka Patryk, Mikołajczak Dominika
Kłosowski Korneliusz, Szustkiewicz Marta
Baka Rafał, Graboń Katarzyna
Łojewski Mateusz, Kręcikij Marta
Kledzik Bartosz, Kordyś Aneta
Ukraina
GRACJA Krosno
CLASSIC Warszawa
MARENGO Dąbrowa Górnicza
STREFA TAŃCA Warszawa
AELITA Lwów
NONA – Kołobrzeg
FALLAWAY Opole
ISKRA Piła
NONA – Kołobrzeg
CORTE Warszawa
CHA CHA Kielce
ISKRA Piła
13
20
27
15
26
12
10
25
16
11
19
21
17

Pozostałe Wyniki

10 – 11, Kl.C, Standard – 4

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
Zuszek Bartłomiej, Chruścińska Aleksandra
Furman Wojciech, Kopciał Adrianna
Matyja Jacek, Cieślak Martyna
Sypień Michał, Owsieniecka Oliwia
Lesyshyn Lyabomyr, Kikhtyak Yuliya
Gębski Kacper, Dyk Małgorzata
TANGO Łódź
ISKRA Piła
ISKRA Piła
NONA – Kołobrzeg
PROLISOK Stryy Ukraina
KICK Kielce
5
3
9
1
8
6

Pozostałe Wyniki

12 – 13, Kl.C, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7-8
7-8
9
10
11
12-13
12-13
14
Wityuk Nazar, Mysko Yuliya
Marchenkov Nikita, Bahadukhara Palina
Baka Rafał, Graboń Katarzyna
Miękina Mateusz, Mizgalska Martyna
Turemka Karol, Owczarczyk Wioletta
Mikrzak Maciej, Le Sylwia
Zyzański Paweł, Maciejewska Milena
Kledzik Bartosz, Kordyś Aneta
Michalik Wojciech, Grzybek Paulina
Jakubicki Jakub, Świtlicka Monika
Ciach Bartłomiej, Jaros Nina
Słomka Patryk, Mikołajczak Dominika
Kłosowski Korneliusz, Szustkiewicz Marta
Łojewski Mateusz, Kręcikij Marta
AELITA Lwów
META Mińska Białoruś
CORTE Warszawa
A+S Częstochowa
STREFA TAŃCA Warszawa
DUET Warszawa
GRACJA Krosno
ISKRA Piła
MARENGO Dąbrowa Górnicza
NONA – Kołobrzeg
FALLAWAY Opole
ISKRA Piła
NONA – Kołobrzeg
CHA CHA Kielce
12
13
19
22
26
24
20
17
15
10
25
16
11
21

Pozostałe Wyniki

30 kwiecień 2006r.

12 – 13, Kl. D, Kombinacja 8T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8-9
8-9
10
11-12
11-12
13
14
Martyńczuk Bogdan, Drobaciuk Jaryna
Antonik Patryk, Tarka Sara
Ślęzak Konrad, Kudryś Blanka
Nawrocki Piotr, Szarkowicz Sonia
Krawczyk Tomasz, Kapela Monika
Orzechowski Mateusz, Białek Anna
Krawczyk Jakub, Grabowska Klaudia
Kierat Dariusz, Wójcik Wiktoria
Szymański Cezary, Jaremus Weronika
Słodowicz Marcin, Oczkoś Martyna
Koper Michał, Szweda Agata
Nowocień Adrian, Mielczarek Aleksandra
Mańkowski Ziemowit, Tuszyńska Anna
Hyra Mateusz, Postawa Anna
ARS Termopol Ukraina
PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice
A+S Częstochowa
FLAMENCO Siemianowice
M-TEAM Kraków
ROCKSTEP Radom
CANTINERO Tomaszów Maz.
ZORBA Wręczyca Wielka
MARENGO Dąbrowa Górnicza
ISKRA Piła
MARENGO Dąbrowa Górnicza
NONA – Kołobrzeg
FENIKS Krotoszyn
PIONIER Kłobuck
35
31
27
24
33
34
32
28
21
30
29
20
25
26

Pozostałe Wyniki

14 – 15, Kl. D, Kombinacja 8T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Wroński Mateusz, Kubica Paulina
Lizurej Tomasz, Pawełczyk Klaudia
Hanuszkiewicz Przemysław, Rozik Iwona
Kwarciany Dawid, Krakowiak Karolina
Wilczyński Igor, Ronkowska Sara
Dulian Kornel, Kisielewicz Marta
Grzesik Tomasz, Grezel Anita
Michalik Marek, Szweda Anna
Głazowski Bartłomiej, Michalik Agnieszka
Ulfik Alan, Dudek Agata
Gil Jakub, Cież Marta
Czarnik Piotr, Kocińska Natalia
ZORBA Mykanów
ZORBA Wręczyca Wielka
SZAFIR Olesno
KIEPURA Sosnowiec
IMPULS Starogard Gd.
NOVOMEX Opole
ZORBA Mstów
MARENGO Dąbrowa Górnicza
MARENGO Dąbrowa Górnicza
MDK Lubliniec
ADiK Bytom
MDK Blachownia
50
52
55
48
56
43
47
54
53
44
57
51

Pozostałe Wyniki

14 – 15, Kl. C, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Ałasa Alan, Muś Klaudia
Sloboda Ihor, Balytska Karina
Palacz Mariusz, Węgrzyńska Dominika
Chopyk Vasyl, Kukhar Marta
Nowak Damian, Grabowska Janetta
Drożdż Patryk, Muszyńska Klaudia
Puczyński Dawid, Piątek Magdalena
Melnyk Rostyslaw, Grynyk Krystyna
Mazgaj Szymon, Węgrzyn Monika
Waligóra Mateusz, Wójcik Justyna
Nagórski Maciej, Jurczyńska Izabela
Kempiński Bartosz, Jasik Dominika
Golisz Kamil, Kmiecik Karolina
Janeczek Adrian, Kaźmierczak Dominika
Ciepły Filip, Adamczyk Karolina
ZORBA Mykanów
PROLISOK Stryy Ukraina
ZORBA Mykanów
PROLISOK -Stryy
FORUM Zabrze
ISKRA Piła
ZORBA Mykanów
PRESTIG Lwów
AS Kraków
PIONIER Kłobuck
SZYK Częstochowa
Centrum Tańca WYPYCH
GRACJA Łódź
STEP DANCE Koluszki
GAMA Jaworzno
10
5
11
6
8
14
12
3
18
13
17
2
1
16
7

Pozostałe Wyniki

14 – 15, Kl. C, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Ałasa Alan, Muś Klaudia
Kempiński Bartosz, Jasik Dominika
Janeczek Adrian, Kaźmierczak Dominika
Palacz Mariusz, Węgrzyńska Dominika
Puczyński Dawid, Piątek Magdalena
Sloboda Ihor, Balytska Karina
Kępka Ariel, Ługowska Marta
Ciepły Filip, Adamczyk Karolina
Drożdż Patryk, Muszyńska Klaudia
Mazgaj Szymon, Węgrzyn Monika
Melnyk Rostyslaw, Grynyk Krystyna
Nagórski Maciej, Jurczyńska Izabela
Golisz Kamil, Kmiecik Karolina
Waligóra Mateusz, Wójcik Justyna
ZORBA Mykanów
Centrum Tańca WYPYCH
STEP DANCE Koluszki
ZORBA Mykanów
ZORBA Mykanów
PROLISOK-Stryy
AKCENT Warszawa
GAMA Jaworzno
ISKRA Piła
AS Kraków
PRESTIG Lwów
SZYK Częstochowa
GRACJA Łódź
PIONIER Kłobuck
10
2
16
11
12
5
9
7
14
18
3
17
1
13

Pozostałe Wyniki

14 – 15, Kl. B, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
Turchynyak Marko, Hnat Anna
Konoba Swiatoslaw, Gygar Anastasiya
Pieroń Jakub, Tuńska Katarzyna
Nowak Damian, Grabowska Janetta
Papciak Jakub, Chwistek Urszula
Kohyt Damian, Wójcik Lena
Pachołek Marek, Wabnic Adriana
PROLISOK Lwów
AELITA Lwów
NOVOMEX Opole
FORUM Zabrze
RAGTIME Kęty
ISKRA Piła
FALLAWAY Opole
24
21
25
26
31
28
32

Pozostałe Wyniki

14 – 15, Kl. B, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
Radevych Julian, Dirinh Yelyzaveta
Turchynyak Marko, Hnat Anna
Konoba Swiatoslaw, Gygar Anastasiya
Pieroń Jakub, Tuńska Katarzyna
Muzyka Olesandr, Panchenko Tatiana
Tracz Michał, Łuczak Justyna
Pachołek Marek, Wabnic Adriana
Kohyt Damian, Wójcik Lena
PROLISOK-Stryy Ukraina
PROLISOK-Stryy
AELITA Lwów
NOVOMEX Opole
AELITA Lwów
ŁDK Łódź
FALLAWAY Opole
ISKRA Piła
33
24
21
25
22
30
32
28

Pozostałe Wyniki

10 – 11, Kl. D, Kombinacja 6T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Sawicki Adam, Michalik Martyna
Ivanyk Vasyl, Herasymchuk Krystyna
Kauc Jędrzej, Koptas Marta
Kuśmira Wiktor, Pęczak Aleksandra
Sochacki Grzegorz, Wicher Dominika
Lasota Paweł, Miller Anna
Szeliga Kamil, Adamiak Dominika
Karpiński Marcin, Gorzelak Sandra
Zbrzeźny Kamil, Kuźbińska Katarzyna
Łabędź Łukasz, Bińczyk Berenika
Szymański Kamil, Niziołek Agata
Pisarek Krzysztof, Balas Natalia
DUET Warszawa
PROUSOK Stryy Ukraina
GRACJA Łódź
SAMBA Tarnobrzeg
TKKF Kraków
NONA – Kołobrzeg
NONA – Kołobrzeg
SZAFIR Olesno
KURZAK i ZAMORSKI Jelenia
NONA – Kołobrzeg
SZOK Kalisz
A+S Częstochowa
14
5
12
7
6
3
2
8
13
1
11
10

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, Kl. E, Kombinacja 8T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Estko Stanisław, Niczyporuk Karolina
Kazibudzki Mateusz, Laskoś Katarzyna
Łopatka Jakub, Szymańska Żaneta
Olech Przemysław, Tyrna Magdalena
Iwanicki Jarosław, Iwanicka Marzena
Molenda Sebastian, Wołowczyk Agnieszka
Paluch Łukasz, Ciołczyk Gabriela
Popławski Kamil, Rozenkiewicz Sonia
Busz Wojciech, Nowak Aleksandra
Klama Adam, Klama Dorota
Kampa Grzegorz, Hebda Patrycja
Cieślik Tomasz, Haponowicz Marta
Cytrycki Grzegorz, Helisz Katarzyna
Piskulak Jarosław, Mołoń Karolina
Mićka Michał, Sówka Beata
Rej Adrian, Rej Maria
ZORBA Mykanów
KIEPURA Sosnowiec
AKADEMIA TAŃCA W-wa
KIEPURA Sosnowiec
JUMP Kielce
MDK Lubliniec
GAMA Jaworzno
STYL Radom
NARCYZ Kraków
ZORBA Mykanów
SZOK Gliwice
NARCYZ Kraków
MDK Lubliniec
JUMP Kielce
MDK Lubliniec
ISKRA Piła
68
75
76
74
70
64
71
78
65
67
77
66
63
69
62
72

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, Kl. C, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Dawid Konrad, Nodzyńska Patrycja
Gibas Tomasz, Bluj Beata
Goździk Paweł, Rawska Katarzyna
Holka Piotr, Kornobis Monika
Sobczyk Maciej, Pszczoła Dominika
Chmielarz Dominik, Rysiak Agnieszka
Sroka Maciej, Stolarz Weronika
Garbaciak Mateusz, Garbaciak Magdalena
Ganda Andrzej, Uzdowska Ewelina
Nowak Krzysztof, Mrowicka Anna
Biernat Przemysław, Wach Monika
Gerlich Sebastian, Kuś Joanna
Bielawny Przemysław, Szkudłapska Jagoda
Grębowiec Artur, Mączka Dominika
ZORBA Mykanów
VIVA Mysłowice
CANTINERO Tomaszów Maz.
KIEPURA Sosnowiec
ISKRA Piła
STYL Kłomnice
EURODANCE-ART Sosnowiec
A+S Częstochowa
AS Kraków
FORUM Zabrze
DANCE IMPERIUM Pruszków
FORUM Zabrze
FENIKS Krotoszyn
IDEA Kraków
46
57
56
58
51
45
62
43
53
44
54
48
60
52

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, Kl. C, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Korbyak Myron, Korach Sofiya
Dawid Konrad, Nodzyńska Patrycja
Sobczyk Maciej, Pszczoła Dominika
Garbaciak Mateusz, Garbaciak Magdalena
Gerlich Sebastian, Kuś Joanna
Komsta Michał, Marszałek Joanna
Chmielarz Dominik, Rysiak Agnieszka
Ganda Andrzej, Uzdowska Ewelina
Goździk Paweł, Rawska Katarzyna
Holka Piotr, Kornobis Monika
Bielawny Przemysław, Szkudłapska Jagoda
PROLISOK Stryy Ukraina
ZORBA Mykanów
ISKRA Piła
A+S Częstochowa
FORUM Zabrze
FORUM Zabrze
STYL Kłomnice
AS Kraków
CANTINERO Tomaszów Maz.
KIEPURA Sosnowiec
FENIKS Krotoszyn
63
46
51
43
48
61
45
53
56
58
60

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, Kl. A, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
Vaskelis Mantas, Dailidate Justina
Fursov Mykola, Woloshyn Iryna
Levytsky Vsevolod, Rudakova Alina
Samoylov Dmytro, Kilynchuk Maryana
Solarz Tomasz, Jurczyk Joanna
Musianka Lukas, Korpova Lenka
Doleciński Rafał, Maliszewska Magdalena
RATUTO Wilno
PRESTIG Lwów
EDELVEIS Lwów
DYNAMO Lwów
IDEA Kraków
GRACJA Michalovce Słowacja
CARIOCA Bełchatów
65
74
72
71
68
66
73

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, Kl. A, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
Bondarenko Pavel, Verba Julia
Kufel Alexander, Damanskaya Iryna
Paraknhnevich Vladislav, Gramovich Aliksandra
Doleciński Rafał, Maliszewska Magdalena
Dydyński Adrian, Kobiołka Natalia
Piekarski Tomasz, Piotrowska Monika
Musianka Lukas, Korpova Lenka
Stawiński Łukasz, Nowak Dagmara
Kaliningrad Rosja
META Mińsk Białoruś
META Mińsk
CARIOCA Bełchatów
SZOK Gliwice
SZYK Częstochowa
GRACJA Michalovce Sł.
OLIMP Wrocław
76
77
75
73
67
69
66
70

Pozostałe Wyniki

Pow. 15, Kl. D, Kombinacja 8T

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Gruchlik Maciej, Konieczna Katarzyna
Miszczuk Maciej, Goździk Karolina
Synowski Rafał, Ślęzak Izabela
Kwiatkowski Andrzej, Macierzyńska Joanna
Kozhuszko Iwan, Gudz Oleksandra
Szafert Łukasz, Szafert Agata
Turkiewicz Krzysztof, Majcherek Paulina
Kowalski Kamil, Rutkowska Marta
Sołtys Borys, Muras Olga
Kaczmarek Marcin, Dobosz Donata
PAŁAC MŁODZIEŻY K-ce
CANTINERO Tomaszów Maz.
FLAMENCO Siemianowice
FORUM Zabrze
STYL Lwów
A+S Częstochowa
KIJKOWSKI Wrocław
Centrum Tańca WYPYCH
STYL Kłomnice
Let
108
109
102
105
100
106
107
104
103
110

Pozostałe Wyniki

Pow. 34, Open, Latin

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
Zbrzeźny Robert, Zbrzeźna Jolanta
Gajda Emil, Gajda Dorota
Cheberyak Serihy, Kolodych Alla
Kuta Dariusz, Jędryszczak Jolanta
Lysun Sergiy, Andryeyeva Valentyna
KURZAK i ZAMORSKI Jelenia
PERFECT DANCE Wrocław
LILEYA Ukraina
PIONIER Kłobuck
LILEYA Ukraina
92
91
87
90
88

Pozostałe Wyniki

Pow. 34, Open, Standard

Msc Nazwisko Klub Nr
1
2
3
4
5
6
7-8
7-8
Musiał Robert, Musiał Iwona
Szlendak Robert, Szlendak Katarzyna
Zbrzeźny Robert, Zbrzeźna Jolanta
Gajda Emil, Gajda Dorota
Lysun Sergiy, Andryeyeva Valentyna
Kuta Dariusz, Jędryszczak Jolanta
Obłąk Wojciech, Obłąk Małgorzata
Cheberyak Serihy, Kolodych Alla
AKADEMIA TAŃCA Warszawa
AKADEMIA TAŃCA Warszawa
KURZAK i ZAMORSKI Jelenia
PERFECT DANCE Wrocław
LILEYA Ukraina
PIONIER Kłobuck
DIAMENT Wrocław
LILEYA
86
85
92
91
88
90
89
87

Pozostałe Wyniki

Pozostałe Lata

X Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego 2005 rok

W X Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy, Starosty Częstochowskiego i Wójta Gminy Mykanów. Na turniej zgłosiło się 238 par z 45 klubów w Polsce oraz 14 par zagranicznych z: Litwy, Białorusi, Rosji, Ukrainy, Słowacji, Indii i Włoch. W związku z chorobą Papieża Jana Pawła II turniej został przerwany i odbył się jeden blok taneczny z zaplanowanych sześciu. W bloku tym wystąpiło 35 par.

Wyniki I bloku

Finał: Kat. 12-13
1 miejsce. Patryk Wielanek i Martyna Łazęcka – DANCE IMPERIUM Pruszków.
2. Eryk Zalas i Daria Stolarek – STYL Kłomnice
3. Norbert Mszyca i Adrianna Kott – PIONIER Kłobuck
4. Cezary Szymański i Weronika Jaremus – MARENGO Dąbrowa Górnicza
5. Łukasz Włodarski i Zuzanna Borecka – PIONIER Kłobuck
6. Olaf Fuchs i Aleksandra Kulig – MARENGO Dąbrowa Górnicza

Finał: Kat. 10-11
1. Patryk Antoniak i Sara Tarka – PAŁAC MŁODZIEŻOWY Katowice
2. Mateusz Morys i Karolina Kaczmarzyk – MAREGNO Dąbrowa Górnicza
3. Zbigniew Przysucha i Bianka Kurdyś – A+S Częstochowa
4. Łukasz Łojko i Irmina Rydzykowska – A+S Częstochowa
5. Rafał Grzesik i Agata Benduch – ZORBA Mstów
6. Wojciech Noszczyk i Agnieszka Miśkiewicz – ZORBA Mykanów
7. Robert Płuszka i Dominika Kubica – ZORBA Mykanów

Finał Kat. do 9
1. Arkadiusz Michalik i Gabriela Warzeń – Szkoła Tańca WENA Kraków
2. Patryk Śłowiński i Justyna Nowak – TANGO Łódź
3. Oskar Kocik i Kinga Garus – PIONIER Kłobuck
4. Robert Dankowski i Adrianna Gała – MARENGO Dąbrowa Górnicza
5. Kamil Szymczak i Eryka Sołtys – STYL Kłomnice
6. Karol Gajda i Anna Błaszczyk – ZORBA Mstów

Be Sociable, Share!

2 thoughts on “Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego