Wyróżnienie uczniów z Borowna w konkursie VIDEO ERGO SUM organizowana przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

Informujemy, że w dn. 27.11.2015r. o godz. 17:00 odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie filmowym VIDEO ERGO SUM organizowana przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie, w którym udział wzięli uczniowie z terenu gminy. Konkurs przeznaczony był dla uczniów gimnazjum oraz liceum. Prace należało wysłać do dn. 30.10.2015r. Konkurs polegał na nakręceniu krótkiego filmu nt. swojej miejscowości oraz tym – jak ją młody człowiek postrzega, jak widzi swoje miejsce w niej. Gratulacje dla wyróżnianych!!!

Grupa 1 – film pt. ” ZAPRASZAMY”

Reżyseria, montaż, scenariusz :Hubert Kwaśniewski, Magdalena Laskowska oraz Klaudia Kopeć ( kl. III g)

Grupa 2 – film ” TU CHCE SIĘ ŻYĆ”

Reżyseria, montaż, scenariusz : Klaudia Janeczek oraz Karolina Zalewska( kl. III g)