Relacja z podsumowania ferii organizowanych przez GOKiS w 2016 r.

W dniu 27 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Mykanowie odbyło się podsumowanie „Ferii zimowych 2016”. We wspólnych zabawach brało udział 50 osób. Na początku spotkania mieliśmy okazję obejrzeć wystawę prac plastycznych powstałych podczas zajęć w pierwszym i drugim tygodniu ferii. Podziwialiśmy twórczość około 30 uczestników z Kuźnicy Lechowej, Kuźnicy Kiedrzyńskiej, Mykanowa oraz Rybnej. Mieliśmy również okazję obejrzeć prezentację możliwości form edukacyjnych z jakich można skorzystać w ośrodku. Wystąpili m. in. reprezentanci Klubu Tańca Towarzyskiego „Zorba”, Studia Piosenki oraz uczestnicy zajęć nauki gry na gitarze. Kolejnym punktem naszej zabawy było wykonanie  prac plastycznych, na których dzieci i osoby dorosłe rysowali lub napisali co chcieliby robić w ośrodku kultury, natomiast na zakończenie każdy mógł się sprawdzić jako tancerz i zatańczyć zumbę. Nie można zapomnieć o klaunie imieniem „Józio”, którego pokochały wszystkie dzieci. Skutecznie zachęcał do wspólnej zabawy i dodawał kolorów całemu wydarzeniu.