Spotkanie w sprawie konkursu OPERATOR KULTURY.PL

Bez opłat
Kontakt:
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Mykanowie

Konkurs dla nauczycieli, animatorów i edukatorów kulturowych!

20160404ok

Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach zaprasza nauczycieli, animatorów i edukatorów kulturowych do konkursu na inicjatywy edukacji kulturowej na rzecz dzieci i młodzieży w województwie śląskim.

Spotkania informacyjne inaugurujące trzyletni projekt rozwoju edukacji kulturowej pn. operatorkultury.pl odbędą się w czterech subregionach województwa śląskiego. Działania realizowane są w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura”, którego wojewódzkim operatorem na lata 2016-2018 jest Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach.

Nauczycielu! Animatorze!

Weź udział w konkursie, darmowych warsztatach i spotkaniach inspiracyjnych, zaprojektuj działanie i zdobądź 7 tysięcy złotych na jego realizację (nie wymagamy wkładu własnego)!

Szukamy osób, które połączą edukację szkolną i pozaszkolną z edukacją kulturową prowadzoną na rzecz dzieci i młodzieży, promując cenione społecznie umiejętności i postawy: współpracę i kompetencje komunikacyjne. A więc wartości podstawowe dla założeń organizacji oświatowych i kulturowych.

Swoim doświadczeniem podzielą się metodycy i praktycy wartościowych działań edukacji kulturowej łączących sektor oświaty i kultury. Konkurs to doskonały sposób by wspólnie z ROK Katowice edukować kulturowo swoją społeczność lokalną!

Uczestnikom konkursu gwarantujemy indywidualne wsparcie merytoryczne. Ważna jest dla nas wasza otwartość i zaangażowanie!

PROGRAM SPOTKAŃ

14.00 Prezentacja idei konkursu