HomeAktualnościWiadomości

Wrażliwość na słowa – zapraszamy na gminne eliminacje!

Po raz kolejny Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Mykanowie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Mykanowie włączają się Regionalne Spotkania z Poezją i Prozą – Wrażliwość na słowa.  Na gminne eliminacje do naszego ośrodka zapraszamy w środę, 30 marca, w godzinach 10:00-13:00. Zgłoszenia uczestników przyjmujemy do poniedziałku, 21 marca. Warto dodać, że w tym roku przypada już 33. edycja konkursu, którego celem jest zainteresowanie dzieci i młodzieży sztuką mówienia scenicznego czy recytacji. To doskonała okazja do zwrócenie uwagi na potrzebę pielęgnowania kultury języka i zamiłowania do literatury pięknej. Głównym organizatorem konkursu jest Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.