HomeAktualnościGOKiS

Mamy zwycięzców świątecznego konkursu “Drewniana dekoracja”!

“Drewniana dekoracja”, rodzinny konkurs świąteczny – rozstrzygnięty! Laureaci trzech najwyżej ocenionych prac otrzymają nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Mykanów. Komisja dokonała wyboru z 19. prac spełniających regulaminowe kryteria.

Zwycięzcą konkursu zostało rodzeństwo z Radostkowa Kolonii – Marysia, Hania, Antoś Świąciowie. Drugie miejsce otrzymali Kornelia, Maja, Justyna, Konrad Grobelakowie z Dudek. Na trzeciej pozycji znalazł się Szymon Dobrakowski z Cykarzewa Północnego. – Wybór był naprawdę trudny – mówi Adriana Moroń, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Mykanowie, inicjatora konkursu – Autorzy prac wykazali się ogromną inwencją i twórczo podeszli do tematu. Wszyscy zasługują na uznanie. Dlatego też, aby uhonorować trud i zapał artystów na stronie GOKiS opublikowana została pokonkursowa wystawa wszystkich prac dostarczonych do naszego ośrodka. Prace można także – z zachowaniem obowiązujących obostrzeń – oglądać również w holu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Mykanowie. Inicjatywa spotkała się z tak żywym zainteresowaniem, że organizatorzy już myślą o kolejnej edycji w przyszłym roku.

Na konkurs wpłynęły 34 ozdoby, z czego 19 spełniało wymagane regulaminem kryteria. Organizatorem Rodzinnego Konkursu Świątecznego „Drewniana Dekoracja” był Urząd Gminy w Mykanowie, który ufundował nagrody oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Mykanowie.

I nagroda: tablet
II nagroda: słuchawki bezprzewodowe
III nagroda: myszka gamingowa

Wręczenie nagród nastąpi we wtorek, 22 grudnia o godzinie 15:00 w sali widowiskowej GOKiS w Mykanowie. Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe gadżety. Po ich odbiór zapraszamy do naszego ośrodka w dniach 21-23 grudnia, w godzinach 8:00-16:00.