HomeAktualnościWiadomości

Wystawa plakatów w GOKiS

Nasz koncert zbliża się wielkimi krokami. Wydrukowano już plakaty promujące wydarzenie, które rozwieszone zostaną we wszystkich gminach powiatu częstochowskiego. Projekt afisza powstał na podstawie pracy, która zwyciężyła w konkursie plastycznym.

Nasz koncert poprzedziło ogłoszenie konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych na wykonanie projektu plakatu promującego wydarzenie. Spośród nadesłanych propozycji jury wybrało projekt, który wykorzystano jako oficjalny plakat wydarzenia. Jego wersja cyfrowa trafiła do internetu, wersje papierowe zostaną natomiast rozwieszone we wszystkich gminach powiatu.

Wszystkie prace, które nadesłano na konkurs plastyczny, trafiły natomiast na ekspozycje, która oglądać można w holu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Mykanowie.

Inicjatorką konkursu plastycznego była poseł RP, Lidia Burzyńska. Laureaci konkursu otrzymają nagrody, a uroczyste wręczenie odbędzie się w Biurze Poselskim Lidii Burzyńskiej w Częstochowie.

obrazek obrazek