HomeAktualnościGOKiS

A ja wolę moją Mamę!

Koncert przebojów Majki Jeżowskiej w wykonaniu solistów Grupy emisji Głosów, działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury był jednym z punktów programu imprezy przygotowanej z okazji Dnia Matki. Klub Seniora z Radostkowa „Bądźmy razem” wystawił też sztukę zatytułowaną „Złota Rybka”.

Bezapelacyjnie słowo „mama” ma wyjątkową moc. Jest najczęściej pierwszym, które potrafimy wypowiedzieć. Mama – daje życie i pierwszy dom, otacza miłością i troską, tuli i kołysze, karmi i gasi pragnienie. Kocha ponad życie, a my na zawsze jesteśmy jej częścią. Nie podlega więc dyskusji, że wszystkim mamom należą się specjalne względy każdego dnia, a przypomina o tym doroczny Dzień Matki. To właśnie z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Mykanowie zaprosił 27 maja na wyjątkowe wydarzenie.

Impreza odbyła się pod hasłem „A ja wolę moją Mamę!”, więc oczywiście to właśnie ten przebój Majki Jeżowskiej musiał wydarzenie otworzyć. Piosenkę wykonała Nela Borcuch, a tuż po jej występie na scenie zameldowali się seniorzy z Radostkowa, którzy z dedykacją dla wszystkich mam świata wystawili spektakl „Złota Rybka”. Aktorzy amatorzy z Radostkowa zdążyli już dorobić się wiernej i przychylnej publiczności, której i tym razem nie zawiedli.

Po spektaklu przyszła kolej na dalszą część konkursu wokalnego, w trakcie której zaprezentowały się kolejne podopieczne Karoliny Sambor-Kobiałki, prowadzącej zajęcia wokalne w mykanowskim GOKiSie. Widownia miał okazję usłyszeć: Hannę Ritter, Beatę Plutę, Nadię Piekarz, Marysię Ziarkowską, Emilię Świąć i Maję Koćwin.

W wielkim finale usłyszeliśmy wspólne wykonanie wszystkich artystów przeboju zatytułowanego „Wszystkie dzieci nasze są”.

obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek