Koncert 3 Maja. Informacje dla uczestników

Trwają przygotowania do patriotycznego koncertu z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, organizowanego przez Panią Lidię Poseł Burzyńską,  oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Mykanowie. Oto zbiór podstawowych informacji dla uczestników wydarzenia:

• w koncercie wystąpią przedstawiciele gmin powiatu częstochowskiego;
  • każda gmina wystawia jednego reprezentanta (solistę/chór/orkiestrę), który wykona dowolną pieśń patriotyczną;
  • do 5 marca telefonicznie (34 328 80 37) lub mailowo (gok@gokmykanow.pl) należy zgłosić reprezentanta wraz z informacją o wybranym utworze (tytuł, autor tekstu, autor muzyki)
  • nagrania przygotowanych utworów odbędą się 13 i 14 marca w sali widowiskowej naszego ośrodka kultury;
  • termin i godzinę nagrania należy uzgodnić telefonicznie;
  • na nagranie należy przywieźć podkład muzyczny na pendrive w formacie mp3;

Premiera koncertu się 3 maja na naszej stronie: www.gokmykanow.pl. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Pani Europoseł Jadwiga Wiśniewska.